Kulübümüz

Öncelikle belirtmek isteriz ki dövüş sanatları diğer sporlara kesinlikle benzememektedir. Dövüş sanatlarının amacı bireyin kendisini aşmasını, sınırlarını zorlamasını ve kendini tanımasını sağlamaktır. Dövüş sanatları bireyin hayatında köklü değişimler yaratarak akıl, ruh ve fizik sağlığını dengeli bir şekilde güçlendirir. Salonumuz hemen her sene bir Türkiye Şampiyonu çıkarmaktadır. Salonumuzun profili ağırlıklı olarak müsabık sporcu ve lisanslı sporculardan oluşmakla birlikte her yaştan ve her seviyeden spor severe eğitim vermektedir. Kulübümüzde K1 disiplininde kickboxing ve geleneksel Muay Thai öğretilmekte ve antrenmanlar yoğun tempolu geçmektedir. Ayrıca kulübümüzde Wushu, Boks, MMA dersleri de özel ya da özel grup dersleri ile birlikte verilmektedir. Kulübümüzde uygulanan dünya standardındaki antreman teknikleri ile sporcuların güç ve kondüsyon seviyeleri hızla artmaktadır. Salonumuz Dünya Kickboxing Şampiyonu ve Milli Takım KickBoks antrenörü Ramazan Beyazkaya tarafından kurulmuştur. Derslerimiz yine antrenörümüz Ramazan Beyazkaya tarafından verilmektedir.

Ramazan Beyazkaya

Spora 12 yaşında Karate ile başladı, ardından bir Kung-Fu disiplini olan Wushu-Sanda ile devam etti, Wushu Sanda'da siyah kemer sahibi ve Türkiye Şampiyonudur. İlerleyen zamanlarda uzun süre Boks ile ilgilenmiş ve Kickboxing'e yönelmiştir. Hakim olduğu branşlar arasında Jiu Jutsu, Judo Karate, Taekwondo, Muay Thai ve Aikido da bulunmaktadır. Şu an kendisi gibi Demir Yumruklar yetiştirmek için White Star Fight Club'da müsabık sporcular ve sporseverlere konsantre olmuş ve gençlere spor kariyerlerinde hedeflerine ulaşması için mentorluk yapmaktadır.

Ayrıca Ramazan Beyazkaya aktif olarak halen kickboks ile ilgilenmekte ve Türk Milli Takım Antrenörlüğü görevini gururla yürütmektedir.

KARİYERİ
- Wushu-Sanda Siyah Kemer
- Wushu-Sanda Türkiye Şampiyonluğu
- 7 kez üst üste Türkiye KickBoks Şampiyonluğu
- KickBoks Balkan Şampiyonluğu
- KickBoks Avrupa Şampiyonluğu
- KickBoks Dünya Şampiyonluğu (K1 RULES)
- KickBoks 4. Dan Kemer
- KickBoks Milli Takım Antrenörlüğü