Spor Yapmanız İçİn Her Şeyİ Hazırladık

Değişime bugünden başlayın

Modern Dizayn

image

Salonumuzu sizin motivasyonunuz için özel olarak tasarladık. Kapıdan girer girmez spor yapmak isteyeceksiniz.

Teknolojik Ekipmanlar

image

Yeni ve teknolojik ekipmanlarımızla sizlere daha konforlu ve rahat bir antrenman deneyimi sunuyoruz.

Personal Trainer

image

Hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız için deneyimli antrenörlerimizle aylık olarak programlarınızı düzenleyip sizinle birlikte çalışıyoruz.
Son teknoloji koşu bantlarımız, ve kondüsyon bisikletlerimizle, eğlenceli pilates toplarımız ve modern vücut çalıştırma makinelerimizle sizlere
eksiksiz bir spor salonu deneyimi sunuyoruz.
Dört katlı salonumuz birinci katında koşu bantları ve kondüsyon bisikletleri ile form tutarken ağırlık istasyonları ve amaca yönelik makinelerle vücudunuzu çalıştırabilir,
plates egzersizleri yapabilirsiniz.
Hard Body için bir katımızı komple vüvut geliştirmeye ayırdık ve hedeflerinize ulaşmanız için bench sehpaları, sersbest ağırlık dumbbell takımları, halter ve fonksiyonel ağırlıklarla doldurduk.
Bir sporcunun iyi beslenmesi için taze sıkılmış meyve sularından, türk kahvesine ve sporcu beslenmesi ile ilgili supplement takviyelerine kadar hizmet veren barımızla da sizlere spor sonrası almanız gereken sağlıklı besinleri de hazırlıyoruz.
Yorucu bir antrenmanın ardından yapmanız gereken şey saunamıza girip kendinizi buhara bırakmak.
Her şeyi sizin için hazırladık.

SİZ HEDEFLERİNİZİ BELİRLEYİN, GERİSİNİ BİZE BIRAKIN!

big image

Profesyonel koçlarımızın yardımıyla hedeflerinize ulaşmak sizin için hiç de zor olmayacak.
Amacınız kilo kaybetmek ve fit bir vücuda sahip olmaksa Milli Takım Kickboks Antrenörü Ramazan Beyazkaya'nın geliştirdiği özel bir egzersiz ve antrenman programıyla vücudunuzdaki yağlardan ve toksinlerden hızla kurtulacaksınız. Üstelik bunu yaparken hiç de sıkılmayacaksınız.
Amacınız kas kütlesi kazanmaksa size özel hazırlanan antrenman programı ve doğru beslenme tavsiyeleri ile aynada kendinizi daha çekici göreceksiniz.
Selülitlerinizden kurtulmak, sağlıklı bir bedene sahip olmak ve kendinizi iyi hissetmek ve hayatınızda bir değişim yaratmak istiyorsanız White Star sizin yanınızda.TAVSİYE EDENLER

Bizimle birlikte değişime başlayan dostlarımızdan...